Prostowniki do baterii trakcyjnych


Seria prostowników KRONOS I NEOS

Prostowniki wysokoczęstotliwościowe HF


W ofercie naszej firmy znajdą Państwo nowoczesne serie prostowników KRONOS oraz NEOS. To prosta i sprawdzona technologia, która świetnie sprawdza się do autonomicznego ładowania baterii trakcyjnych kwasowo-ołowianych, litowych, żelowych oraz AGM. Prostowniki te odznaczają się bardzo prostą obsługą, wysoką wytrzymałością oraz krótkim czasem ładowania. Częstotliwość ładowania 50 Hz jest optymalna i w pełni bezpieczna dla akumulatorów kwasowo-ołowianych.


Jakie zastosowanie znajdują prostowniki wysokoczęstotliwościowe?Prostowniki wysokoczęstotliwościowe służą do ładowania akumulatorów oraz baterii trakcyjnych stosowanych powszechnie we wszystkich urządzeniach oraz pojazdach z napędem elektrycznym. Akumulator posiada określoną pojemność, która decyduje o czasie pracy na jednym ładowaniu. Po wyczerpaniu baterii konieczne jest ponowne ładowanie, a w tym procesie odnajdują się właśnie prostowniki wysokoczęstotliwościowe HF. Czas ładowania w tej technologii został znacząco skrócony, dzięki czemu, można skutecznie zmniejszyć czas postojowy dla stosowanych maszyn, pojazdów oraz urządzeń. Ponadto, samo ładowanie jest procesem bezpiecznym i nie nadwyręża baterii, dzięki czemu, charakteryzuje się ona wysoką efektywnością na przestrzeni wielu lat.


Jakie prostowniki są dostępne w ofercie firmy Neos?

Firma Neos może zaoferować swoim Klientom prostowniki wysokoczęstotliwościowe HF zaprojektowane z myślą o autonomicznym ładowaniu baterii trakcyjnych, kwasowo-ołowianych, żelowych, litowych, a także AGM. Dostępne w naszej ofercie sterowniki bazują na najlepszych komponentach odpowiedzialnych za niezawodność oraz trwałość. Zastosowana technologia skraca czas ładownia i nie obciąża nadmiernie akumulatora. Co ważne, prostowniki wysokoczęstotliwościowe dostępne w katalogu firmy Neos charakteryzują się także prostą obsługą oraz stosunkowo niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu, stacje ładowania nie zajmują dużo miejsca. Szeroki wybór ułatwia wybór rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb.


Czym cechują się prostowniki wysokoczęstotliwościowe dostępne w naszej ofercie?

Serie prostowników KRONOS i NEOS zostały stworzone z myślą o szybszym i bezpieczniejszym ładowaniu baterii trakcyjnych. Prostowniki korzystają z nowoczesnych technologii oraz są zbudowane z najlepszych komponentów. Dzięki temu, proces ładowania nie obniża żywotności baterii, a ponadto jest znacząco skrócony, co zmniejsza czas postojowy urządzeń, maszyn i pojazdów o napędzie elektrycznym. Prostowniki o częstotliwości ładowania 50 Hz są optymalnym wyborem dla nowoczesnych akumulatorów kwasowo-ołowianych. Sięgając po wysokoczęstotliwościowe prostowniki dostępne w naszej ofercie zyskują Państwo gwarancję niezawodnej, a zarazem wydajnej pracy w perspektywie długoterminowej.


Dlaczego warto zdecydować się na wybór prostowników Neos?

Firma Neos oferuje Klientom nowoczesne rozwiązania doskonale spisujące się we wszystkich gałęziach przemysłu. Dostępne w naszym katalogu prostowniki wysokoczęstotliwościowe służą do szybkiego i bezpiecznego ładowania baterii i akumulatorów trakcyjnych stosowanych w wózkach widłowych, urządzeniach czyszczących, maszynach kolejowych oraz innych pojazdach o napędzie elektrycznym. Nasza firma oferuje także profesjonalne wsparcie serwisowe na terenie całej Polski. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników, która ułatwi Państwu wybór prostowników dostosowanych do indywidualnych potrzeb.