Ogniwa i baterie trakcyjne Neos Battery


Baterie i ogniwa trakcyjne Neos Battery

Ogniwa oraz baterie trakcyjne Neos Battery


Bateria trakcyjna należy do najbardziej obciążanych komponentów wózków o napędzie elektrycznym. Dlatego musi być wykonana z najlepszych elementów odpowiedzialnych za jej żywotność. Baterie trakcyjne i ogniwa dostępne w ofercie Neos charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, gwarantując dużą efektywność pracy oraz niezawodność na przestrzeni wielu lat. Posiadamy baterie pasujące do wszystkich dostępnych na rynku wózków widłowych, maszyn czyszczących, maszyn kolejowych oraz innych pojazdów o napędzie elektrycznym. Są one zgodne z normami EN 60254-1, EN 60254-2. Nasza firma oferuje także kompleksowe i profesjonalnie wsparcie serwisowe.


Bakterie trakcyjne – co to jest?

Akumulatory trakcyjne, zwane również bateriami trakcyjnymi, to baterie kwasowo-ołowiane zawierające elektrolit potrzebny do zasilania urządzeń oraz pojazdów o napędzie elektrycznym. Baterie trakcyjne stanowią zatem serce każdego pojazdu elektrycznego. Liczba ogniw zastosowanych w akumulatorze decyduje o jego napięciu. Najbardziej uniwersalne są baterie 24, 48, a także 80V. Szeroki wybór w ofercie firmy Neos pozwala łatwiej dobrać akumulator potrzebny do prawidłowej pracy pojazdu lub urządzenia o napędzie elektrycznym. Głównymi zaletami baterii trakcyjnych wyposażonych w baterie kwasowo ołowiane są: żywotność, ergonomia pracy, a także niezawodność.


Jakie zastosowanie znajdują baterie trakcyjne?

Baterie trakcyjne służą do zasilania wszelkich urządzeń oraz pojazdów o napędzie elektrycznym. Z takimi akumulatorami spotkamy się w wózkach widłowych, meleksach, urządzeniach sprzątających, a także w maszynach kolejowych. Tego typu pojazdy stosuje się najczęściej do pracy w przestrzeniach zamkniętych, choć coraz częściej korzystają z nich także służby miejskie. Bateria trakcyjna decyduje o tym, ile czasu urządzenie lub pojazd będą mogły wykonywać swoją pracę po jednym ładowaniu. Dostępne w ofercie firmy Neos baterie są oparte na najnowocześniejszych technologiach, dzięki czemu, odznaczają się wysoką funkcjonalnością, niezawodnością


Czym odznaczają się akumulatory trakcyjne dostępne w ofercie firmy Neos?

Wybierając ofertę firmy Neos mogą Państwo oczekiwać baterii trakcyjnych odznaczających się najwyższą jakością wykonania. Bazujemy jedynie na sprawdzonych rozwiązaniach, które od lat cieszą się pozytywnymi opiniami ze strony Klientów. Nowoczesna technologia stosowana na etapie produkcyjnym owocuje większą efektywnością pracy, oszczędnością energii, a także niezawodnością na przestrzeni wielu lat. Baterie przechodzą również restrykcyjne kontrole i testy, dzięki czemu, do Klienta trafia produkt całkowicie sprawdzony i zweryfikowany. Baterie trakcyjne dostępne w ofercie Neos są zgodne z normami EN 60254-1, EN 60254-2.


Dlaczego warto zdecydować się na baterie trakcyjne Neos?

Firma Neos dysponuje szerokim asortymentem baterii trakcyjnych pasujących do wszystkich wózków i pojazdów elektrycznych dostępnych na rynku. Jesteśmy wiodącym w branży dystrybutorem mogącym pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników. Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe i profesjonalne wsparcie techniczne na terenie całej Polski. Rozbudowany katalog produktów ułatwi Państwu odnalezienie baterii trakcyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy także fachowe doradztwo – w razie jakichkolwiek pytań, serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą.