Baterie trakcyjne


NEOS Battery

Baterie trakcyjne


Baterie trakcyjne są sercem pojazdów oraz urządzeń o napędzie elektrycznym. Od prawidłowo dobranej baterii zależy czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu. Współczesna technologia pozwala tworzyć dużo pojemniejsze akumulatory, które można ładować szybciej, a jednocześnie w sposób bezpieczny dla baterii. To znacznie skraca czas postojowy urządzeń i maszyn napędzanych energią elektryczną. W bogatym katalogu produktów Neos znajdą Państwo wysokojakościowe baterie trakcyjne zgodne z obowiązującymi normami EN 60254-1, EN 60254-2.


Czym właściwie są baterie trakcyjne?

Baterie trakcyjne to inaczej baterie kwasowo-ołowiane, w których znajduje się specjalny elektrolit niezbędny do zasilenia urządzeń, maszyn oraz pojazdów wyposażonych w napęd elektryczny. Tego typu urządzenia i pojazdy odgrywają ogromną rolę we współczesnym przemyśle usprawniając procesy produkcyjne, a także wykonując określone prace czyszczące czy magazynowe. Jednym z kluczowych parametrów baterii trakcyjnych jest ich napięcie. Do najbardziej powszechnych baterii zaliczamy 24V i 48V, ale współczesny przemysł coraz częściej sięga także po baterie 80V. Firma Neos może zaoferować klientom szeroki wybór baterii trakcyjnych od uznanych i renomowanych producentów. Jesteśmy wiodącym w branży dystrybutorem akumulatorów, baterii oraz akcesoriów.


Zastosowanie baterii trakcyjnych we współczesnym przemyśle

Baterie trakcyjne są nieodzownym elementem zasilania urządzeń, maszyn oraz pojazdów o napędzie elektrycznym. Znajdziemy je w wózkach widłowych, meleksach, urządzeniach czyszczących, takich jak szorowarki, a także w maszynach kolejowych. Pojazdy elektryczne wyposażone w baterie trakcyjne stanowią zatem bardzo istotny element współczesnego przemysłu, umożliwiając szybkie wykonywanie różnych zadań a pomieszczeniach zamkniętych. W ofercie firmy Neos znajdą Państwo akumulatory i baterie trakcyjne pasujące do wszystkich pojazdów i urządzeń elektrycznych dostępnych na rynku.


Czym odznaczają się baterie trakcyjne Neos?

Wysokojakościowe baterie trakcyjne odpowiadają za czas pracy, a co za tym idzie, efektywność urządzeń, pojazdów i maszyn zasilanych energią elektryczną. W naszej firmie kładziemy duży nacisk na wysoką jakość wykonania. W związku z tym, w naszym katalogu jest miejsce wyłącznie dla sprawdzonych baterii trakcyjnych wytwarzanych przez doświadczonych i zaufanych producentów. Stale poszerzamy naszą ofertę, aby wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów. Każdy produkt posiada szczegółową specyfikę techniczną, tak, aby ułatwić Klientom wybór rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Dostępne w naszej ofercie baterie trakcyjne są zgodne z normami EN 60254-1, EN 60254-2. Każdy produkt jest gruntownie sprawdzany, dzięki czemu, w ręce Klienta trafia bateria gotowa do wydajnej pracy.


Dlaczego warto wybrać baterie trakcyjne Neos?

Firma Neos to zaufany dystrybutor akumulatorów i baterii trakcyjnych. W naszej ofercie dostępne są produkty pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów. Charakteryzują się dłuższą żywotnością, wytrzymałością, a także krótszym czasem ładowania przy wydłużonym czasie efektywnej pracy. Nasza firma oferuje swoim Klientom także profesjonalny i kompleksowy serwis na terenie całej Polski. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży i zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy chętnie udzielą Państwu wszelkich informacji i pomogą w zamówieniu baterii dostosowanych do specyfiki urządzenia lub pojazdu.