O firmie


Prostowniki i baterie trakcyjne, części i akcesoria zamienne NEOS

FIRMA NEOS Sp. z o. o.
to wiodący dystrybutor baterii trakcyjnych, prostowników, a także części zamiennych i podzespołów z segmentu baterii i akumulatorów.


Firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, które obecnie pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W trakcie realizacji zawsze kierujemy się indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów. W katalogu dostępnych produktów znajdą Państwo baterie trakcyjne oraz akumulatory pasujące do wszystkich dostępnych na rynku maszyn czyszczących i wózków o napędzie elektrycznym.


Co dokładnie obejmuje oferta firmy Neos?

W bogatej ofercie firmy Neos znajdą Państwo szeroki asortyment baterii trakcyjnych oraz akumulatorów stosowanych w wózkach widłowych, maszynach czyszczących oraz innych pojazdach wyposażonych w napęd elektryczny. W naszej ofercie znajdą Państwo jedynie wysokojakościowe baterie i akumulatory złożone z najlepszych komponentów, co przekłada się na niezawodność, ergonomię pracy, jak również żywotność sprzętu. Naszym Klientom oferujemy również kompleksowe wsparcie serwisowe. Nasz katalog produktów obejmuje także akcesoria, podzespoły i części wymienne z segmentu baterii trakcyjnych i akumulatorów. Stale poszerzamy nasz asortyment, aby sprostać wysokim oczekiwaniom naszych Klientów.


Czym odznaczają się baterie i akumulatory dostępne w naszej ofercie?

Firma Neos dysponuje wieloletnim doświadczeniem, a także wykwalifikowaną kadrą pracowników. To nasz najcenniejszy kapitał pozwalający na świadczenie usług w najwyższych standardach jakości. Dzięki temu, jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym dla firm z różnych gałęzi przemysłu. Nasza firma świadczy swoje usługi na terenie całej Polski. Wykwalifikowani pracowni firmy Neos oferują klientom kompleksowe wsparcie serwisowe obejmujące zakupiony sprzęt. Dzięki temu, mają Państwo gwarancję, że baterie trakcyjne i akumulatory zakupione w naszym sklepie będą odznaczać się niezawodną i efektywną pracą w perspektywie długoterminowej.


Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Neos?

Polityka naszej firmy opiera się na wysokiej jakości oraz rzetelności. Wiemy, czego dokładnie oczekują Państwo od zakupionych baterii trakcyjnych i akumulatorów. To właśnie Państwa oczekiwania są wyznacznikiem przy tworzeniu oferty naszego sklepu. Zbudowane z najlepszych komponentów baterie oraz akumulatory odznaczają się żywotnością na przestrzeni wielu lat, nie tracąc swojej wydajności. Posiadamy komponenty zasilające do wszystkich dostępnych na rynku wózków elektrycznych, maszyn czyszczących, maszyn kolejowych oraz innych pojazdów o napędzie elektrycznym. Baterie trakcyjne i ogniwa dostępne w sklepie Neos są zgodne z normami EN 60254-1, EN 60254-2. To kolejny dowód na ich niezawodność oraz wydajność pracy.


Jakościowe produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów

Firma Neos stale pracuje nad poszerzaniem i ulepszaniem swojej oferty, aby dostosowywać się do stale rosnących i zmieniających się oczekiwań ze strony Klientów. Na bieżąco analizujemy potrzeby rynkowe i staramy się im sprostać rozbudowaną ofertą jakościowych akumulatorów i baterii trakcyjnych. Oferujemy także profesjonalny serwis na terenie całej Polski. Jeśli mają Państwo jakikolwiek pytania związane z ofertą oraz usługami świadczonymi przez naszą firmę, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni oraz kompetentni pracownicy chętnie odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania. Firma Neos może pochwalić się imponującym portfolio, a także pozytywnymi opiniami ze strony Partnerów biznesowych i Klientów.SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ