Części bateryjne i akcesoria


Części renomowanych producentów: FRÖTEK, BFS, REMA, SCHALTBAU, ANDERSON

Oferta części bateryjnych i akcesoriów


Firma Neos może zaoferować swoim klientom szeroki wybór części i akcesoriów z segmentu akumulatorów oraz baterii trakcyjnych. W naszej ofercie stawiamy nacisk na wysoką jakość wykonania, wybierając produkty pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów. Naszym Klientom oferujemy zatem części i akcesoria: FRÖTEK, REMA, BFS, ANDERSON oraz SCHALTBAU. Dobrze zaopatrzony magazyn pozwala nam w krótkim czasie zrealizować Państwa zamówienia, tak, aby czas postojowy urządzeń z napędem elektrycznym był możliwie jak najkrótszy.


Szeroki wybór akcesoriów i części do baterii trakcyjnych

Baterie trakcyjne są niezbędne do prawidłowej pracy pojazdów i urządzeń o napędzie elektrycznym, takich jak chociażby meleksy czy wózki widłowe. Aby zachować niezawodność i efektywność akumulatorów na dłużej, od czasu do czasu potrzebne są odpowiednie prace serwisowe i wymiana części eksploatacyjnych. W ofercie firmy Neos znajdą Państwo bogaty katalog akcesoriów oraz części bateryjnych pasujących do dużej grupy akumulatorów trakcyjnych stosowanych we wszystkich gałęziach przemysłu. Co więcej, firma Neos oferuje swoim Klientom także profesjonalne wsparcie serwisowe na terenie całej Polski.


Jakie akcesoria i części bateryjne są dostępne w katalogu Neos?

W naszej ofercie stawiamy na wysokojakościowe komponenty pochodzące od renomowanych i zaufanych producentów, takich jak: FRÖTEK, REMA, BFS, ANDERSON oraz SCHALTBAU. Wiemy, jak ważną rolę odgrywają części bateryjne i akcesoria w kontekście żywotności oraz nienagannej pracy akumulatora. W naszym katalogu dostępne są m.in.:

  • ogniwa trakcyjne PzS i PzB,
  • łączniki i przyłącza FRÖTEK,
  • wtyczki gniazda i akcesoria REMA, ANDERSON, SCHALTBAU,
  • zbiorniki i części do systemów wodnych AQ i napowietrzania BFS i FRÖTEK.

Rozbudowany katalog produktów ułatwi Państwu znalezienie i zamówienie akcesoriów dostosowanych do specyfiki akumulatora. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i podpowiedzą właściwy wybór.


Czym odznaczają się akcesoria dostępne w naszej ofercie?

Dobrze dobrane i regularnie wymieniane części eksploatacyjne mają ogromny wpływ na żywotność i wydajność każdego akumulatora. Dlatego pragniemy zaoferować Państwu jedynie sprawdzone rozwiązania oraz technologie cieszące się pozytywnymi rekomendacjami ekspertów. Wybierając części bateryjne i akcesoria NEOS mają Państwo pewność, że pochodzą one od renomowanych i godnych zaufania producentów. Każda część jest gruntownie sprawdzana, aby uzyskać stuprocentową pewność, że klient otrzyma w pełni sprawną część pasującą do wybranych akumulatorów.


Dlaczego warto wybrać części i akcesoria Neos?

Firma Neos jest wiodącym dystrybutorem baterii trakcyjnych, akumulatorów, prostowników, a także części bateryjnych i akcesoriów. Stale poszerzamy nasz katalog produktów, aby wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych Klientów. Stawiamy na niekwestionowaną jakość oferowaną przez części i akcesoria takich producentów, jak: FRÖTEK, REMA, BFS, ANDERSON czy SCHALTBAU. Nasza firma oferuje również kompleksowe wsparcie serwisowe na terenie całej Polski. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz współpracą z dużymi partnerami biznesowymi pochodzącymi z różnych obszarów przemysłu, w których akumulatory trakcyjne odgrywają istotną rolę.